Drevené náušnice ŠESŤUHOLNÍKY S PRÚŽKAMI PA004 - rôzne varianty

Elegantné drevené geometrické náušnice vo forme žiarivých maľovaných šesťuholníkov s pásikmi. Kombinácia nádherných farieb, dreva a pásikov je lahodiaca na oko i na dušu. Ľahké, príjemné náušnice na každú príležitosť. Spájajú modernosť a prirodzenosť do jedného, pekného celku.

Všetko o produkte zistíš nižšie v popise. 

 

Variant
Možnosti doručenia
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: 685/MOD 685/MEN 685/CIE 685/ZLA 685/MED 685/ROS 685/KOR Zvoľte variant
Značka: PARAROK
€14
Kategória: Pararok
materiál: drevo, chirurgická oceľ

Náušnice sú vyrobené z lepenej slovinskej dyhy. Režú sa pomocou lasera, potom sa ručne brúsia a natierajú akrylovými farbami. Sú ľahké a príjemné na nosenie.

Puzety sú z hypoalergénnej chirurgickej ocele a sú uzatvorené pevným silikónom.

Rozmery: (priemer x hrúbka) 11,5 x 10 x 2 mm

Starostlivosť: Náušnice sú dôkladne chránené niekoľkými vrstvami laku, ktorý zachováva pevnosť a krásu dreva a vďaka tomu sa dajú nosiť za každého počasia. Napriek ochrane však NIE sú tieto drevené náušnice vodeodolné a neodporúčame namočiť ich do vody. Pred sprchovaním alebo kúpaním ich zložte.

Upozornenie: Drevo je prírodný materiál a môže sa mierne líšiť farbou, štruktúrou a vláknami. Náušnice sú ručne maľované a môžu sa líšiť od tých na obrázku, ale garantujeme ti, že budú veľmi podobné tým, ktoré vidíš.


 

Späť do obchodu