SHLOMIT OFIR náušnice - DAFFODIL 622

Skladom
Kód: 622
Značka: SHLOMIT OFIR
€33 –12 % €29
Kategória: Shlomit Ofir
Záruka: 2 roky
materiál: zlato, mosadz
0001201503449CE3 L
€33 –12 %

Napichovacie náušnice - zobrazujú narcis a sú zdobené čírymi zirkónmi. Môžu sa nosiť samostatne alebo ako doplnkové náušnice (v ďalších dierkach).

Náušnice sú súčasťou kolekcie "In Bloom" ("V rozkvete") od izraleskej návrhárky Shlomit Ofir. Zobrazuje kvetiny (alebo ich súčasti - listy), ktoré ženy tak milujú. Motívy z tejto kolekcie sú nežné a jemné, čo k žene ladí, pričom mnohé sú svojím tvarom a motívom originálne. Náušnice sú ľahké a príjemné na nosenie.

Sú navrhnuté a ručne vyrobené v Izraeli. 

Náušnice sú zabalené do darčekovej krabičky alebo zamatového vrecúška.

Rozmery: 5 x 5 mm

Materiál: mosadz pozlátená 24-karátovým zlatom, bez obsahu niklu

HANDMADE produkt

 

 

 

UPOZORNENIE: SPRÁVNA STAROSTLIVOSŤ o náušnice SHLOMIT OFIR

Pri produktoch značky Shlomit Ofir je základom mosadz, ktorá je pozlátená 16-24-karátovým zlatom alebo je postriebrená. Na povrchu základného kovu (mosadze) sa teda nachádza niekoľko tenkých vrstiev vzácneho kovu, akým je zlato a striebro. Toto pokovenie je veľmi kvalitné a trvanlivé, treba však dodržiavať základné pravidlá starostlivosti a uskladnenia takýchto šperkov:

  • Nemali by prichádzať do styku s tekutinami, najmä nie parfémami alebo lakmi na vlasy, ktoré môžu pokovenú vrstvu narúšať.
  • Neodporúčame sa s nimi sprchovať, ani kúpať či športovať.
  • Skladovať by sa mali na suchom a tmavom mieste, ideálne v zip-lock sáčku. Môžu to byť však aj sklenené, keramické či drevené šperkovnice…
  • Neskladujte ich vo vlhkých priestoroch, ako sú kúpeľne.
  • Čistiť ich môžete jemným pretretím mäkkou suchou flanelovou/bavlnenou handričkou.
  • Na pozlátené a postriebrené šperky nepoužívajte vodu, žiadne chemické čistiace prostriedky, handričky na čistenie šperkov, ani abrazívne materiály.
  • Neuskladňujte ich v krabičkách s molitanom (bežné krabičky na šperky), nakoľko ich tento materiál poškodzuje - spôsobuje fľaky na povrchu šperku.
Späť do obchodu