SHLOMIT OFIR náušnice - Erica drop 595

Skladom
Kód: 595
Značka: SHLOMIT OFIR
€40 –30 % €28
Kategória: Shlomit Ofir
Záruka: 2 roky
materiál: zlato, mosadz
00011980979CADCD L
€40 –30 %

Handmade visiace náušnice Erica drop od dizajnérky Shlomit Ofir s motívom dvoch na seba naviazaných kvetov sú elegantné a orignálne zároveň. Zaujmú svojím dizajnom a na nosenie sú zároveň veľmi príjemné a ľahké. Dokonale sa hodia sa k večernému outfitu. )

Sú navrhnuté a ručne vyrobené v Izraeli. 

Náušnice sú zabalené do darčekovej krabičky alebo zamatového vrecúška.

Rozmery: 3 cm

Materiál: Mosadz pozlátená 24-karátovým zlatom, bez obsahu niklu. 

HANDMADE produkt 

 

 

UPOZORNENIE: SPRÁVNA STAROSTLIVOSŤ o náušnice SHLOMIT OFIR

Pri produktoch značky Shlomit Ofir je základom mosadz, ktorá je pozlátená 16-24-karátovým zlatom alebo je postriebrená. Na povrchu základného kovu (mosadze) sa teda nachádza niekoľko tenkých vrstiev vzácneho kovu, akým je zlato a striebro. Toto pokovenie je veľmi kvalitné a trvanlivé, treba však dodržiavať základné pravidlá starostlivosti a uskladnenia takýchto šperkov:

  • Nemali by prichádzať do styku s tekutinami, najmä nie parfémami alebo lakmi na vlasy, ktoré môžu pokovenú vrstvu narúšať.
  • Neodporúčame sa s nimi sprchovať, ani kúpať či športovať.
  • Skladovať by sa mali na suchom a tmavom mieste, ideálne v zip-lock sáčku. Môžu to byť však aj sklenené, keramické či drevené šperkovnice…
  • Neskladujte ich vo vlhkých priestoroch, ako sú kúpeľne.
  • Čistiť ich môžete jemným pretretím mäkkou suchou flanelovou/bavlnenou handričkou.
  • Na pozlátené a postriebrené šperky nepoužívajte vodu, žiadne chemické čistiace prostriedky, handričky na čistenie šperkov, ani abrazívne materiály.
  • Neuskladňujte ich v krabičkách s molitanom (bežné krabičky na šperky), nakoľko ich tento materiál poškodzuje - spôsobuje fľaky na povrchu šperku.
Späť do obchodu