SHLOMIT OFIR náušnice - JEAN strieborné 034710

Skladom
Kód: 811
Značka: SHLOMIT OFIR
€37 –21 % €29
Kategória: Shlomit Ofir
Záruka: 2 roky
materiál: striebro, mosadz
00013764221303D6 L
€37 –21 %

Nevšedné strieborné vysiace náušnice s krúžkom, prvkom v tvare vejárika a ukončené hrotom. Sú elegantné a jemné, ľahké na nosenie. Krásne doladia Váš outfit. Hodia sa aj  k večerným šatám alebo slávnostnejšiemu oblečeniu. (Pripomínajú baletku:)  

Sú navrhnuté a ručne vyrobené v Izraeli. 

Náušnice sú zabalené do darčekovej krabičky alebo zamatového vrecúška značky Shlomit Ofir.

Rozmery:priemer: 1,5 cm, celková dĺžka 4,5 cm, prívesok: 1,25 x 1,15 cm

Materiál: mosadz pozlátená 24-karátovým zlatom, bez obsahu niklu

HANDMADE produkt

 

UPOZORNENIE: SPRÁVNA STAROSTLIVOSŤ o náušnice SHLOMIT OFIR

Pri produktoch značky Shlomit Ofir je základom mosadz, ktorá je pozlátená 16-24-karátovým zlatom alebo je postriebrená. Na povrchu základného kovu (mosadze) sa teda nachádza niekoľko tenkých vrstiev vzácneho kovu, akým je zlato a striebro. Toto pokovenie je veľmi kvalitné a trvanlivé, treba však dodržiavať základné pravidlá starostlivosti a uskladnenia takýchto šperkov:

  • Nemali by prichádzať do styku s tekutinami, najmä nie parfémami alebo lakmi na vlasy, ktoré môžu pokovenú vrstvu narúšať.
  • Neodporúčame sa s nimi sprchovať, ani kúpať či športovať.
  • Skladovať by sa mali na suchom a tmavom mieste, ideálne v zip-lock sáčku. Môžu to byť však aj sklenené, keramické či drevené šperkovnice…
  • Neskladujte ich vo vlhkých priestoroch, ako sú kúpeľne.
  • Čistiť ich môžete jemným pretretím mäkkou suchou flanelovou/bavlnenou handričkou.
  • Na pozlátené a postriebrené šperky nepoužívajte vodu, žiadne chemické čistiace prostriedky, handričky na čistenie šperkov, ani abrazívne materiály.
  • Neuskladňujte ich v krabičkách s molitanom (bežné krabičky na šperky), nakoľko ich tento materiál poškodzuje - spôsobuje fľaky na povrchu šperku.Späť do obchodu