SHLOMIT OFIR náušnice TULIP HOOP 034622 blue

Skladom
Kód: 724
Značka: SHLOMIT OFIR
€40 –37 % €25
Kategória: Shlomit Ofir
Záruka: 2 roky
materiál: zlato, mosadz
000118904835B1BA L
€40 –37 %

Jemné okrúhle náušnice s visiacim doplnkom v tvare tulipánu, zdobené materiálom Formica, ktorý sa s obľubou používa nie len v šperkárstve. 

Náušnice sú súčasťou najnovšej kolekcie "In Bloom" ("V rozkvete") od izraleskej návrhárky Shlomit Ofir a zobrazuje kvetiny, ktoré ženy tak milujú. Motívy z tejto kolekcie sú nežné a jemné, čo k žene ladí, pričom mnohé sú svojím tvarom a motívom originálne. Náušnice sú ľahké a príjemné na nosenie.

 

Sú navrhnuté a ručne vyrobené v Izraeli. 

Náušnice sú zabalené do darčekovej krabičky alebo zamatového vrecúška Shlomit Ofir.

Rozmery: priemer 15 mm, celková dĺžka: 3 cm

Materiál: mosadz pozlátená 24-karátovým zlatom, bez obsahu niklu, materiál Formica 

HANDMADE produkt

 

 

 

UPOZORNENIE: SPRÁVNA STAROSTLIVOSŤ o náušnice SHLOMIT OFIR

Pri produktoch značky Shlomit Ofir je základom mosadz, ktorá je pozlátená 16-24-karátovým zlatom alebo je postriebrená. Na povrchu základného kovu (mosadze) sa teda nachádza niekoľko tenkých vrstiev vzácneho kovu, akým je zlato a striebro. Toto pokovenie je veľmi kvalitné a trvanlivé, treba však dodržiavať základné pravidlá starostlivosti a uskladnenia takýchto šperkov:

  • Nemali by prichádzať do styku s tekutinami, najmä nie parfémami alebo lakmi na vlasy, ktoré môžu pokovenú vrstvu narúšať.
  • Neodporúčame sa s nimi sprchovať, ani kúpať či športovať.
  • Skladovať by sa mali na suchom a tmavom mieste, ideálne v zip-lock sáčku. Môžu to byť však aj sklenené, keramické či drevené šperkovnice…
  • Neskladujte ich vo vlhkých priestoroch, ako sú kúpeľne.
  • Čistiť ich môžete jemným pretretím mäkkou suchou flanelovou/bavlnenou handričkou.
  • Na pozlátené a postriebrené šperky nepoužívajte vodu, žiadne chemické čistiace prostriedky, handričky na čistenie šperkov, ani abrazívne materiály.
  • Neuskladňujte ich v krabičkách s molitanom (bežné krabičky na šperky), nakoľko ich tento materiál poškodzuje - spôsobuje fľaky na povrchu šperku.
Späť do obchodu